Przewóz osób
Przewóz paczek
Wynajem transportu
+48 888 124 200
+45 71 544 255

TRASY

Tu jesteś      Strona główna   /   Trasy   /   TRASY

W przejazdach do  Kopenhagi  i miejscowości na wyspie Zelandia

korzystamy z przeprawy promem   Rostock  -  Gedser

 

Przejazdy międzynarodowe na trasie
Polska - Dania - Niemcy - Holandia

 

Wielokrotnie zastanawiałeś się jak najszybciej i bezpiecznie możesz podróżować? Często decydowałeś się na zbyt drogie podróże lotnicze, które wcale nie muszą być bezpieczniejsze od lądowych. Nie musisz się już zastanawiać nad najbardziej komfortową formą transportu. Odpowiedzią na to pytanie jest bowiem firma Seventour.eu. Specjalizujemy się w transporcie osób. Dzięki nam, zostaniesz w sposób niezwykle bezpieczny dowieziony w uzgodnione wcześniej miejsce. Dzięki grupie logistycznej, która czuwa nad szybkością realizacji, możesz być pewny, iż żadne spóźnienie z nami nie wchodzi w grę. Posiadamy bezpieczną i sprawną flotę pojazdów. To właśnie dzięki niej, gwarantujemy naszym klientom nie tylko komfort, lecz także bezpieczeństwo i udane wyjazdy. Seventour.eu posiada klimatyzowane busy, przez co podróż nawet w największe upały, wcale nie musi być męczarnią. Dodatkowo nasze busy są monitorowane przez dział logistyczny, co wpływa na odpowiednią liczbę postojów i bezpieczeństwo jazdy.

 

Mapa jest wersją interaktywną, "złap za obraz" lewym przyciskiem myszy i przesuwaj. Przyciski "+" oraz "-" znajdujące się w rogu mapy służą do przybliżania i oddalania mapy

 

 

 

SEVENTOUR
Seventure
Kalendarz
Facebook

Youtube

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Seventure Busy: Busy Dania Polska,busy do Danii,busy Polska Dania,Dania Polska busy,Polska Dania busy, przewóz osób Dania Polska, przewóz osób do Danii,transport osób do Danii.
Licznik Odwiedzin: Goście ON-LINE: