Przewóz osób
Przewóz paczek
Wynajem transportu
+48 888 124 200
+45 71 544 255

Informacje o firmie

Tu jesteś      Strona główna   /   O Nas   /   Informacje o firmie

SEVENTOUR to firma, która specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób do Danii paczek. Organizujemy także przewozy dla grup zorganizowanych, przeprowadzki, transport aut/motocykli, przygotowujemy również indywidualne oferty dopasowane do potrzeb naszych Klientów ,a także współpracujemy biurem pośrednictwa pracy w Danii ,Holandii.

 

Zastanawiasz się jak szybko , bezpiecznie i w komfortowych warunkach możesz dotrzeć do celu? Nie  musisz już się o to martwić. Firma Seventour  pomoże rozwiązać ten problem. Dzięki nam, zostaniesz w sposób niezwykle bezpieczny dowieziony w uzgodnione wcześniej miejsce w Danii. Przewozy dostosowane są do konkretnych potrzeb pasażerów  a podróż z nami przebiega w niezwykle przyjaznych i  komfortowych warunkach . Każde nasze auto  wyposażone jest w klimatyzację i dodatkowe ogrzewanie (przód-tył) oraz system DVD, dzięki czemu pasażerowie mogą oglądać film a czas podróży znacznie się skraca. Nasza bezpieczna i sprawna flota pojazdów to nie wszystko - My stawiamy też na profesjonalizm dlatego z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 

Dbamy również o kierowców, ponieważ zależy nam, aby jeździli wypoczęci i mogli profesjonalnie wykonywać swoje zadania. Upewnij się, że podróżujesz z wiarygodnym i rzetelnym przewoźnikiem. Jako nieliczni na rynku przewozów gwarantujemy ubezpieczenie każdego naszego pasażera od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

 

Tylko z nami możesz tanio, bezpiecznie i w komfortowych warunkach nadać paczkę czy przebyć drogę do Holandii, do Niemiec oraz do Danii.

 

 ⇒   SEVENTOUR   ⇔   BEZPIECZNIE !!!     NA CZAS !!!      NA PEWNO !!!

Kontakt


Telefon do Polski
+48 888 124 200

Telefon do Danii
+45 71 544 255

Adres e-mail:
biuro@seventour.euNASZE TRASYTrasy busami optymalnie dobrane do bardzo dobrych warunków podróży.
Z nami dojedziesz bezpiecznie


SEVENTOUR
Seventure
Kalendarz
Facebook

Youtube

Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych
Seventure Busy: Busy Dania Polska,busy do Danii,busy Polska Dania,Dania Polska busy,Polska Dania busy, przewóz osób Dania Polska, przewóz osób do Danii,transport osób do Danii.
Licznik Odwiedzin: Goście ON-LINE: